Apartmán Harrachov Schovánek
Apartmán Schovánek ubytování Harrachov Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Apartmán Schovánek / Harrachov

Čtyři apartmány v centru lyžařského areálu Rýžoviště v Harrachově v Krkonoších, v jednom z nejznámějších středisek cestovního ruchu v ČR s ideálními podmínkami pro provozování zimních sportů, ale i letní turistiky, v nadmořské výšce 740 m n.m.

Apartmán Schovánek - výhodná poloha
Sedačková lanovka ve vzdálenosti 100 m od Apartmánu Schovánek na Rýžovišti Harrachov. V blízkosti ubytování (cca 50 m) je možno využít saunu, bazén, whirpool, restaurace, bar a lyžařskou školu. V areálu Rýžoviště je dalších 5 vleků. 

Ubytování v Harrachově na Rýžovišti - Apartmán Schovánek
K ubytování si můžete vybrat z nabídky - dva apartmány pro 3 osoby (na fotografii budova vzadu), další dva apartmány - pro 3 osoby a pro 4 osoby - jsou v nové budově (na fotografii vpředu budova s bočním schodištěm). Možnost parkování u objektu.

Apartmány Schovánek Rýžoviště Harrachov jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou se sprchou a WC.

Krkonoše - Harrachov - Rýžoviště - Apartmán Schovánek
Rýžoviště, kde se Apartmán Schovánek nachází, je vesnice, část města Harrachov v okrese Semily. Rýžoviště leží asi 2 km od Harrachova a řadí se k nejstarším osadám v Krkonoších. Kdysi se zde těžily rudy a nalezli byste zde tkalcovnu a sklářskou huť. V zimě je Rýžoviště rájem pro lyžaře a pro přepravu ke sjezdovkám lze využít Free Skibus Harrachov. 

Ať už v zimě na běžkách nebo v létě pěšky se po žluté značce dostanete z Rýžoviště k Mumlavským vodopádům cca 1,5 km. Opačným směrem po zelené značce na Dvoračky, dále pak můžete pokračovat na vrcholy Zadní Plech, Lysou horu či Plešivec, odkud Vás čeká krásný výhled na krajinu. Vydat se můžete směrem Růženina zahrada - Pančavská louka - Labská louka - Navarská louka - Vosecká bouda - Krakonošova snídaně a podél řeky Mumlavy zpět k Mumlavským vodopádům.

Lanová dráha na Rýžovišti, východní části Harrachova Vás vyveze na vrchol 1022 m vysoké Čertovy hory. Na výběr máte ze tří sjezdovek zpět na Rýžoviště a jedné, která vede do centra Harrachova. Tato lanovka je v provozu pouze v zimních měsících a to obvykle od prosince do dubna. V létě lze pak využít lanovku z Harrachova na Čertovu horu, kde přeprava kol je zdarma.

Apartmán Harrachov Schovánek - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Harrachov Schovánek -  je k dispozici letní terasaApartmán Harrachov Schovánek - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Harrachov Schovánek - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Harrachov Schovánek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Harrachov Schovánek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou